Najlepsze kursy na mecze. Gdzie można je znaleźć?

276

Kiedy obstawiamy mecze, najlepsze kursy mają dla nas ogromne znaczenie. Gdzie szukać najbardziej atrakcyjnych warunków do gry?

Najlepsze kursy na mecze. Gdzie można je znaleźć?
Najlepsze kursy na mecze. Gdzie można je znaleźć?

Najlepsze kursy bukmacherskie na mecze

Atrakcyjne kursy bukmacherskie nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim dają lepiej zarobić w porównaniu z ofertami mniej rzucającymi się w oczy. Warto zatem zadać sobie pytanie, gdzie są najlepsze kursy bukmacherskie.

Czy rzeczywiście to, za ile pomnożona będzie nasza stawka ma tak ogromne znacznie? W przypadku pojedynczego typu na jednorazowym kuponie wydaje się, że niekoniecznie. W dłuższej perspektywie jest jednak zupełnie inaczej.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeżeli z każdym wygranym kuponem będzie zarabiać, na przykład, 10 złotych mniej, bardzo szybko zrobi się z tego niezła suma. Oczywiście, nikt nikogo namawiać do zmiany bukmachera nie będzie, ale być może warto pomyśleć o otworzeniu przynajmniej jednego lub dwóch profili ekstra?

Jaki bukmacher ma najlepsze kursy?

Trudno powiedzieć, jaki bukmacher daje najlepsze kursy, bo tak naprawdę w każdym meczu jest z tym nieco inaczej. Czasem na szczycie porównawczej tabeli jest, na przykład, STS, a czasem Betfan. Podobnie jest na drugim końcu klasyfikacji.

Przy zakładaniu konta u bukmachera dobrze jest przeczytać o tym, czy jego oferta charakteryzuje się bardziej niskimi, czy wysokimi kursami. Może się też okazać, że dana strona niekoniecznie się w tej kwestii wyróżnia, co ma swoje wady, ale także i zalety.

Kiedy obstawiamy mecze, musimy pamiętać, by sprawdzać, czy nasz bukmacher nie wystawił wyjątkowo niskiego kursu. W niektórych przypadkach różnica potrafi wynosić nawet 0.50 czy 0.80, a to już naprawdę sporo!

Jak dużo wygrywać u bukmachera?

Wielu typerów nie wyobraża sobie grania tylko u jednego bukmachera. Korzystanie z kilku źródeł jest niemal gwarancją postawienia danego meczu po możliwie jak najlepszych warunkach.

Na koniec pozostaje zadać sobie pytanie – czy mój bukmacher zawiódł mnie kiedyś pod względem kursowym, czy wręcz przeciwnie? Może właśnie teraz jest dobra pora, by się nad tym zastanowić i ewentualnie zdecydować się na pewne zmiany w typerskim życiu? 😉

Uwaga! Warto mieć na uwadze, że przy stawianiu kilku meczów różnica kursowa między stronami może być zniwelowana. Dobrze jest stworzyć kupon AKO na paru stronach, by sprawdzić, gdzie warunki do grania są najlepsze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0