Obsługa klienta w STS czynne 24/7

1111

Popularny i znany w całym kraju bukmacher STS uruchomił od jakiegoś czasu świetną usługę obsługi klienta. Pomoc w 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tej akcji.

pomoc online bukmacher sts

Kontakt z konsultantem STS

Biuro Obsługi Klienta legalnej firmy STS jest dostępne 24/7. Połączenie z konsultantem daje możliwość rozwiązania problemów w takich kwestiach jak: bonusy, obrót premii, status zleceń, przelewów itp.

Dzięki temu, że firmy STS bardzo prężnie się rozwija w internecie, popyt na nowych konsultantów okazał się na tyle duży, że prezez podjął decyzję o stworzeniu specjalnego supportu online, który będzie czynny 24/7. Dzięki takiej dodatkowej opcji zawsze możemy być na bieżąco i nigdy nie zostaniemy bez pomocy. Pełne wsparcie na każdy temat dostaniemy o każdej porze przez cały tydzień.

Dodatkową zaletą tego bukmachera jest to, iż pracownicy firmy STS komunikują się z klientami aż w czterech językach. Jest to  angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński.

Bukmacher STS. Gdzie szukać pomocy?

Gdzie musisz wejść, aby uzyskać pomoc konsultanta online? Wystarczy prze klikać stronę bukmachera STS i odwiedzić chat online. Po włączeniu okienka, musisz się zalogować na swoje konto użytkownika, oraz przekazać swoje imię i e-mail kontaktowy.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera STS to możesz je bardzo szybko założyć w ciągu kilku sekund. Warto, gdzyż z kodem promocyjnym „BETONLINE” możesz zgarnąć od naszej redakcji 29 PLN bez depozytu w ramach pierwszej premii, a nawet dodatkowe 1000 PLN za pierwszy depozyt na koncie!

Rejestracja jest taka błyskawiczna, ponieważ nie musisz skanować dowodu i podawać swoich pełnych danych osobistych. Jest to wygodna i panel rejestracyjny jest bardzo uproszczony. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0