Obstawianie Ligi Narodów z bonusami!

40

Przed nami dwa mecze Ligi Narodów z reprezentacją Polski w rolach głównych. Sprawdźcie, w jaki sposób można odebrać bonusy na pojedynki z Portugalią oraz Włochami!

Obstawianie Ligi Narodów z bonusami!
Obstawianie Ligi Narodów z bonusami!

Promocja dostępna jest w godzinach 16.45-22.45 w dniach rozgrywania meczów Polski w Lidze Narodów.

Aby skorzystać z bonusu od wygranych w wysokości 14 procent wniesionej stawki, należy zagrać kupon z meczami Ligi Narodów UEFA.

Warto podkreślić, że LV BET bierze pod uwagę tylko i wyłącznie aktywność graczy w aplikacji mobilnej. Przenośna strona internetowa nie jest zaliczana do tej oferty.

Maksymalnie można zyskać 50 PLN.

Stawiając zakład na wymienione w regulaminie zdarzenia (Liga Narodów UEFA) poprzez aplikację mobilną, do stawki typu zostanie dodana kwota +13.63%, co ostatecznie daje 100% wkładu gracza. Przykładowo: ktoś stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu wynosić będzie 100 PLN. Jeśli zagrasz za 100 PLN po kursie 2.00 to twoja wygrana wyniesie dokładnie 200 PLN.

Reprezentacja Polski najpierw zmierzy się z Portugalią, a następnie z Włochami. Oba pojedynki odbędą się w tak zwanym „Kotle Czarownic”, czyli na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Ta oferta dotyczy jedynie następujących rodzajów zakładów: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów Ligi Narodów w dniach 11.10 – 14.10.2018.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0