Odzyskaj 100 PLN za przegrany kupon etoto!

53

Cashback w Etoto to możliwe! Odzyskaj straconą kasę za błędnie obstawiony kupon. To najnowsza promocja bukmachera Etoto, który dba o swoich graczy i co chwila organizuje takie bonusy! Typuj bez ryzyka z możliwością odzyskania kasy. Czyż to nie super opcja? Warto skorzystać i sprobować swoich sił. Warunkiem jest tylko zapisanie się do tej promocji na stronie bukmachera, uzupełnij swoje dane szybciutko i odbierz bonus na swoim koncie! 

Jak dostać cashback na Etoto?

Jeżeli chodzi o casback to dotyczy on kuponu SOLO ale także AKO, które zawierają zakłady esport z aktualnej oferty bukmachera. Kwota minimalna jaka jest wymagana to 50 zł. Uwaga to nie wszystko! Rzetelna firma Etoto raz w tygodniu dla każdego gracza przygotowała extra zwrot w postaci 50% zagranej stawki w kuponie promocyjnym. Żeby lepiej zrozumieć mechanizm działania tej promocji przedstawiamy przykład. Obstawiasz za 100 PLN swój kupon i w tym momencie zyskujesz aż 50 PLN na kolejną grę, a więc do dzieła! Obstawianie nie jest trudne wystarczy trochę wiedzy i szczęścia.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0