Państwo zarabia dzięki bukmacherom!

46

Jak się okazuje nasz kraj pozyskuje ogromne wpływy ze strefy działania legalnych bukmacherów, których obroty w Polsce w 2018 roku wynosiły około 5,1 miliarda złotych. To ogromna kwota, która zasiliła budżet państwa, dzięki firmom, które w sposób zgodny z prawem działają na rynku polskim. Oznacza to ,że bukmacherzy zasilili nasz kraj w kwotę z podatków opiewającą na okrągłą sumę 612 milionów złotych.

Skąd takie pieniądze w bukmacherce?

Czym to jest spowodowane? Oczywiście nową ustawą hazardową, która skupia się na ograniczeniu szarej strefy tej działaności na rzecz legalnych źródeł. Dlatego właśnie tego typu firmy warto wybierać, ponieważ są one uczciwe i zgodne z prawem ustalonym przez ministra finansów. W takich miejscach nasze pieniądze są bezpieczne, a wygrane realne!

Udziały polskich firm bukmacherskich

Licencjonowaniu bukmacherzy dają poszczególne udziały w rynku STS-47,1%, Fortuna-33,9%, Totolotek-7,3%,forBET-4,4%,pozostali -7,3% dlatego warto się zastanowić zanim obstawimy mecz w nielegalnym źródle, gdzie często gracze są niestety oszukiwani!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0