Polska – Niemcy i freebet 10 PLN od bukmachera STS!

43

Bukmacher STS ma dla graczy bonus 10 PLN, który można odebrać, między innymi, na poniedziałkowy mecz Polska – Niemcy. Początek starcia Biało-Czerwonych już o godzinie 20!

Polska – Niemcy i freebet 10 PLN od bukmachera STS!

Freebet na siatkówkę

Oferta specjalna jest dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych u bukmachera STS. Nie trzeba się do niej zapisywać – każdy „stary gracz” ma prawo do odebrania bonusu!

Freebet 10 PLN otrzymać można w przypadku przegranego kuponu promocyjnego. Jakie zakłady kwalifikują się do premii? Oto szczegóły, które trzeba znać:

  • Kupon musi składać się z typów na każdy ćwierćfinał ME 2019
  • Kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.40
  • Stawka to dokładnie 21 PLN
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS promocja bukmacherska 2019

Dodatkowe środki przyznawane są tylko osobom, które postawią kupon rozliczony jako przegrany. Wszystkie zdarzenia muszą być zaksięgowane do końca 25 września.

Jaki bukmacher ma najlepsze opinie? STS zalicza się do najpopularniejszych i najbardziej znanych w naszym kraju. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego buka, prawdopodobnie będzie zadowolony z tego, co oferuje ta marka!

Wszystkie szczegóły na temat promocji na siatkarskie mistrzostwa dostępne są na stronie marki STS.

Przypominamy, że nowi gracze cały czas mają możliwość odebrania bonusu bez depozytu w wysokości 29 PLN oraz nawet 1200 PLN za pierwszą wpłatę. Do tego wymagany jest kod promocyjny „BETONLINE„!

Zainteresowany innymi promocjami? Na łamach naszej strony ciągle pojawiają się informacje o bonusach i wielu innych akcjach specjalnych u bukmacherów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0