Poranny bonus od wygranych w Forbet!

43

Legalny bukmacher Forbet dla swoich graczy przygotował wyjątkową ofertę specjalną. Promocja powinna spodobać się przede wszystkim tym, którzy lubi obstawiać mecze z samego rana!

Poranny bonus od wygranych w Forbet!
Poranny bonus od wygranych w Forbet!

W ramach najnowszej oferty Forbet, każdy gracz, który postawi kupon na minimum 3 zdarzenia w godzinach 6:00-10:00, otrzyma bonus w postaci powiększonej wygranej aż o 14%!

Każdy kupon kwalifikujący się do tej oferty musi być wygrany, co oznacza, że bonus nie jest przyznawany w formie cashbacków i tym podobnych.

Promocja aktywna jest zarówno w dni powszednie, jak i weekendy. Można skorzystać w aplikacji mobilnej do obstawiania meczów bądź też w tradycyjnym portalu internetowym, to jest www.iForbet.pl.

Akcja z porannym bonusem obowiązuje od dnia 29.10.2018 do odwołania. W przypadku jakichkolwiek zmian, będziemy was o nich informować.

Szczęśliwa 13. Konkurs bukmacherski Forbet

Z bonusu można skorzystać tylko w wyznaczonych godzinach. W tym przypadku jest to 6.00-10.00 rano.

Aby wziąć udział w ofercie, po wybraniu odpowiednich typów musisz dodać specjalne zdarzenie o kursie 1,14, które dostępne jest w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Nie można odebrać bonusu za grę w Wirtualne Sporty czy stawiając pieniądze bonusowe przyznane w ramach innej promocji.

Pamiętaj, że w ciągu jednego poranka możesz zgarnąć więcej niż tylko jedno doładowanie wygranych. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od twoich chęci oraz aktywności bukmacherskiej!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0