Powiększone wygrane na TCS w LvBET!

49

Obstawiasz Turniej Czterech Skoczni? W LvBET możesz odebrać bonus od wygranych, który powiększy twój zysk aż o czternaście procent!

Powiększone wygrane na TCS w LvBET!
Powiększone wygrane na TCS w LvBET!

Promocja dostępna jest do dnia 6 stycznia. Osoby, które chcą z niej skorzystać, muszą jedynie posiadać konto u bukmachera LvBET oraz środki niezbędne do gry na prawdziwe pieniądze.

Bonus wynosi dokładnie 14% sumy wygranych, dzięki czemu całkowicie redukowany jest podatek od wniesionej stawki. To jedna z nielicznych tego typu promocji przygotowanych na tegoroczny Turniej Czterech Skoczni.

Organizator promocji bierze pod uwagę jedynie zakłady postawione w aplikacji mobilnej LvBET. Nie możesz otrzymać dodatkowych wygranych w przypadku wygranych kuponów zagranych w przenośnej wersji strony internetowej czy tradycyjnego portalu do obstawiania.

Każdy z uczestników oferty może skorzystać z niej więcej niż jeden raz. Regulamin nie precyzuje, jaką ilość dodatkowych wygranych można otrzymać, co oznacza, że nie ma w tej kwestii żadnych limitów.

Nowi gracze również uprawnieni są do otrzymania bonusu. Jeżeli nie masz konta, a interesuje cię obstawianie z bonusem, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie internetowej bukmachera LvBET.

TCS w sezonie 2018/19 jest wyjątkowy, ponieważ wśród faworytów całej imprezy wymienia się aż dwóch Polaków. Kto ostatecznie zwycięży? Przekonamy się już wkrótce!

Wykorzystałeś już kod promocyjny „BETONLINE” na www.LvBET.pl?


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0