PZBUK promocja powitalna. Darmowy zakład 50 PLN

40

Zakładając konto u bukmachera PZBUK, przysługuje ci promocja powitalna. Darmowy zakład o wartości 50 PLN już czeka – zobacz, co należy zrobić, aby go odebrać!

PZBUK promocja powitalna. Darmowy zakład 50 PLN
PZBUK promocja powitalna. Darmowy zakład 50 PLN

PZBUK jaki bonus na start?

Oferta jest dostępna tylko dla nowych graczy. Jeżeli nie masz jeszcze konta w PZBUK, możesz z niej skorzystać i tym samym zgarnąć bonus powitalny na start.

Żaden PZBUK kod bonusowy nie jest wymagany do tego, by odebrać darmowy zakład 50 PLN. Twoim jedynym zadaniem jest postawienie kuponu tuż po zleceniu pierwszego przelewu.

Promocja powitalna w PZBUK

W ramach promocji powitalnej każdy gracz może otrzymać tylko 50 PLN. Wartość premii jest stała – nie może wynieść ani więcej, ani mniej.

Tylko osoby, które zagrają swój pierwszy kupon w PZBUK za 50 PLN o kursie min. 1.80, mają prawo do odebrania 50 PLN w formie darmowego zakładu. Jeżeli zagrasz za mnie, bonus ci przepadnie!

Zastanawiasz się, czy konto u bukmachera jest darmowe, a może szukać informacji na temat licencji poszczególnych firm, jak chociażby Betsson Polska? Na łamach naszej strony znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. No, a nawet jeszcze więcej! 🙂

Masz już za sobą odebranie bonusu powitalnego w PZBUK? Zerknij na limitowaną edycję premii bez depozytu w STS. Wystarczy przy rejestracji podać kod promocyjny „BETONLINE„, by od razu zyskać aż 29 PLN na obstawianie meczów!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0