Szczęśliwa 13. Konkurs bukmacherski Forbet

206

Lubisz poważne wyzwania i dobrą zabwę? Oferta specjalna „Szczęśliwa 13” przygotowana przez Forbet to coś w sam raz dla ciebie. Przekonaj się, dlaczego!

Szczęśliwa 13. Konkurs bukmacherski Forbet
Szczęśliwa 13. Konkurs bukmacherski Forbet

W ramach promocji „Szczęśliwa 13” gracz stoi przed zadaniem poprawnego wytypowania rezultatów trzynastu wybranych przez bukmachera spotkań. Nowe propozycje konkursowe zamieszczane są w każdy poniedziałek na oficjalnej stronie Forbet.

Osoba, której uda się poprawnie wytypować wszystkie mecze promocyjne, wygra nagrodę główną, to jest 100.000 PLN. W przypadku kilku zwycięzców gotówka zostanie podzielona na równe części i przyznana szczęśliwcom na podane przez nich numery kont bankowych.

To jeszcze nie wszystko, bowiem nie trzeba poprawnie wytypować 13 z 13 meczów, by zainkasować nagrodę! Traf 12, a otrzymasz nowego iPhone’a. Możesz też powalczyć o bonusy pieniężne w wysokości 500 lub 100 PLN!

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany u legalnego bukmachera Forbet, pamiętaj, że przy zakładaniu konta masz prawo do odebrania premii na start. Obecnie wynosi ona aż 1200 PLN i jest przyznawana za pierwsze trzy depozyty złożone na profil klienta.

Interesują cię inne podobne promocje bukmacherskie? Śledź na bieżąco informacje pojawiające się w naszym serwisie i nie przegap żadnej okazji do zdobycia dodatkowych środków na obstawianie wydarzeń sportowych!

Pamiętaj – do promocji „Szczęśliwa 13” kwalifikują się tylko kupony AKO zawierające mecze z oferty. Stawka, którą bierze się pod uwagę w promocji, to 10 PLN!

——-

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0