Typy na KSW 47. Obstawianie za darmowe 27 PLN!

38

Oficjalny bukmacher gali KSW 47 przygotował nie tylko bogatą ofertę na to wydarzenie, ale również bonus bez depozytu w wysokości 27 PLN!

Typy na KSW 47. Obstawianie za darmowe 27 PLN!
Typy na KSW 47. Obstawianie za darmowe 27 PLN!

KSW 47 typy bukmacherskie

Impreza KSW 47 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie w dniu 23 marca 2019 roku. Podobnie jak w przypadku kilku innych gal z cyklu Konfrontacja Sztuk Walki, również i w tej najbliższej STS będzie przedstawiany jako oficjalny bukmacher eventu.

Jeżeli chcecie poznać typy KSW 47, możecie już teraz odwiedzić oficjalną stronę bukmachera STS i sprawdzić dostępne w nim kursy. Im mniejsza wartość kursowa na danego zawodnika, tym większe prawdopodobieństwo, iż to właśnie on wyjdzie z oktagonu w roli zwycięzcy.

sts bonus za darmo
sts bonus za darmo

Zobacz VIDEO i dowiedz się, jak postawić na walki KSW 47 online:

Dobra wiadomość – na obstawianie KSW 47 można otrzymać 27 PLN bez depozytu. W tym celu wystarczy założyć konto u bukmachera STS, podając specjalny kod promocyjny!

Jak otrzymać 27 PLN za darmo na grę u bukmachera STS:

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny w portalu www.STS.pl
  2. Podaj kod promocyjny „BETONLINE”
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Odbierz 27 PLN, a potem nawet 1000 PLN, jeśli zdecydujesz się wpłacić coś na swój profil typera!

Prawdopodobnie w kolejnych dniach pojawiają się kolejne promocje bukmacherskie przygotowane z okazji gali KSW 47. Oczywiście, o wszystkich z nich będziemy was informować na bieżąco, byście nie przegapili niczego, co istotne!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0