Wystrzegaj się tych Bukmacherów!

109

Myślisz, że każdy bukmacher działający na polskim rynku jest legalny? Nic mylnego – sprawdź koniecznie te informacje!

Gdzie można obstawiać mecze legalnie?

Jeżeli jesteś nowicjuszem w temacie bukmacherki i tak naprawdę nie masz pojęcia, gdzie warto obstawić mecze, to ten artykuł jest dla Ciebie idealny!

Na rynku polskim istnieje już wiele firm, które działają legalnie, dlatego jeżeli nie chcesz być oszukany powinieneś spróbować swoich sił na takich portalach jak STS czy Etoto, które posiadają licencje Ministerstwa Finansów.

Nielegalne firmy bukmacherskie

Każdy gracz poszukuje czegoś innego niskiego kursu, atrakcyjnej marży, lub ciekawych promocji, dlatego warto poszukać takiego bukmachera, który spełni Twoje oczekiwania. Miej na uwadze licencję, o której wspominaliśmy powyżej, która gwarantuje, że dany operator jest rzetelny.

Uczciwy operator dba o swojego gracza, dlatego na pewno znajdziesz w internecie opinie ludzi, którzy skorzystali z danego serwisu. Często na takich portalach możesz znaleźć atrakcyjną ofertę związana z pierwszą grą, jak premia na start, którą wykorzystujesz w dowolny sposób.

Mało znane firmy, o których informacji nie ma w internecie często mają na celu naciągnięcie gracza kusząc niskimi marżami i atrakcyjnym kursem, a także kasą na start.

Przestrzegamy przed takimi firmami XYZ, których zadaniem jest wyciągnięcie jak największych pieniędzy od użytkownika. Właśnie dlatego warto zapoznać się z opiniami takiej strony zanim wprowadzimy tam gotówkę.

Jeżeli nie wiesz od jakiej firmy zacząć możesz spróbować gry na portalu Fortuna, to najstarszy polski bukmacher, który posiada ogromny udział na tym rynku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0