Zakłady bukmacherskie CS GO. Bonus od LVBet!

81

Turniej w Nowym Jorku z cyklu ESL ONE to pula nagród wynosząca 250.000 dolarów. Nie tylko topowi gracze CS’a mają okazję sporo zarobić podczas tej imprezy. Zobaczcie, jaką ofertę przygotował legalny bukmacher LVBet!

Zakłady bukmacherskie CS GO. Bonus od LVBet!
Zakłady bukmacherskie CS GO. Bonus od LVBet!

Zakłady bukmacherskie na CS GO cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy, dlatego nic dziwnego, że bukmacherzy coraz częściej organizują akcje promocyjne przy okazji różnych turniejów wysokiej rangi.

LVBet w swojej najnowszej ofercie ma dla graczy bonus w wysokości 7 procent od sumy wygranych pieniędzy. Akcja obowiązuje w dniach 26-30 września i jest dostępna dla każdego, kto jest zarejestrowany na stronie www.LVBET.pl.

Bonus może być odebrany tylko w przypadku, gdy kupon promocyjny będzie zawierał WYŁĄCZNIE spotkania związane z turniejem ESL ONE New York. Organizator akceptuje nie tylko zakłady przedmeczowe, ale także Live – zarówno KOMBI, jak i SOLO.

Bukmacher LVBet znany jest z organizowania wielu promocji na e-sport, dlatego jeżeli interesuje was ta dyscyplina, bez dwóch zdań powinniście także dobrze przypatrzeć się ofercie opisywanej firmy bukmacherskiej.

Stawiając zakład na promocyjne wydarzenie do stawki zakładu zostanie dodana kwota wynosząca dokładnie +6.82%, co finalnie da stawkę 94% wkładu klienta bukmachera. Przykładowo: stawiamy zakład za 100 PLN, stawka zakładu wynosić będzie 94 PLN. Jeśli postawimy zakład za 100 PLN po kursie 2.00 to jego wygrana wyniesie 188 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0