Zakłady na e-sport. Dobre, gdy mecze są odwoływane!

80

Panująca obecnie w naszym kraju pandemia koronawirusa powoduje, że całkowicie zmienił się tryb życia Polaków. Nie działają szkoły, uczelnie oraz zdecydowana większość punktów handlowo-usługowych. Mało tego, nie odbywają się także żadne zaplanowane na ten rok imprezy sportowe, przede wszystkim Euro 2020 czy Igrzyska Olimpijskie. Ta sytuacja rykoszetem obija się także na funkcjonowaniu polskich firm bukmacherskich. Z racji tego, iż nie odbywają się mecze, liczba zakładów na tradycyjne dyscypliny sportowe jest praktycznie ograniczona do zera. W związku z tym bardzo wielu typerów zastanawia się, co opłacałoby się obstawiać u bukmacherów w tych trudnych czasach. Nie trzeba się martwić! Polskie firmy bukmacherskie od wielu lat mają w swojej ofercie cały szereg propozycji, które wpisują się w potrzeby tych typerów, którzy z różnych względów nie obstawiają tradycyjnych sportów. Chodzi tutaj m.in. o esporty. Jedną z najlepszych ofert na esporty ma najpopularniejsza firma bukmacherska w naszym kraju, czyli STS. Dlaczego opłaca się obstawiać esporty w STS?

Zakłady na e-sport. Dobre, gdy mecze są odwoływane!
Zakłady na e-sport. Dobre, gdy mecze są odwoływane!

Obstawianie esportów w STS – pakiet najważniejszych informacji 

STS to najpopularniejsza firma bukmacherska w naszym kraju, która od wielu lat cieszy się niesamowicie dużą popularnością. Istnieje ona od ponad 20 lat – przez ten czas udało jej się zdobyć szacunek i uznanie wśród tysięcy polskich użytkowników. W ofercie STS znajduje się szereg zakładów na esporty. Ta dyscyplina jest dla STS jedną z najważniejszych. Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta u bukmachera STS, a bardzo interesuje się esportem, z całą pewnością powinien założyć u niego konto.

Na wszystkich nowo zarejestrowanych typerów STS czeka cała masa wyjątkowych promocji i bonusów, które na pewno zachęcają do gry. Wśród promocji dedykowanych nowo zarejestrowanym użytkownikom znajduje się bonus od pierwszego zrealizowanego depozytu, darmowy freebet czy darmowy zakład bez ryzyka. STS doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie jak najszersze grono oddanych użytkowników. 

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Bonusy bukmacherskie dedykowane są oczywiście nie tylko dla nowych użytkowników, ale także tych, którzy od pewnego czasu korzystają już z oferty omawianego bukmachera. Jedną ze stałych promocji organizowanych przez firmę bukmacherską STS jest możliwość cotygodniowego uzyskania całkiem za darmo 29 złotych dodatkowych środków do przeznaczenia na kolejne gry. Są to środki, które otrzymuje się w zamian za obstawianie esportów. Polega to na tym, że STS daje nam bonus w wysokości 10% stawki od tych kuponów, które okazały się nietrafione. Postawione sumy są sumowane, dzięki czemu maksymalnie można uzyskać właśnie wspomniane wcześniej 29 złotych. Co istotne, omawiana akcja uruchamiana jest przez STS w każdym tygodniu. 

STS bonus bez depozytu 2020 to okazja do zdobycia aż 29 PLN bez wpłaty. Aby zgarnąć tę premię, należy wejść na stronę bukmachera, czyli www.STS.pl, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

STS promocje bukmacherskie 2020

Oprócz promocji przeznaczonych dla nowych i doświadczonych użytkowników, są także akcje specjalne związane wyłącznie z dużymi wydarzeniami esportowymi takimi jak IEM. Podczas organizacji tego typu wydarzeń STS przygotowuje niesamowicie atrakcyjne propozycje, które pozwalają na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Wszyscy typerzy zarejestrowani w STS podkreślają: jest to bukmacher z jedną z najlepszych ofert na esporty.

Jakie esporty można obstawiać w STS? Sprawdziliśmy! 

Dla wielu typerów nie są najważniejsze bonusy, tylko dokładne elementy oferty. Pod tym względem STS spisuje się równie dobrze. Wielu ekspertów od rynku bukmacherskiego podkreśla, że STS ma jedną z najlepiej dopracowanych ofert na esporty. Wachlarz gier dostępnych do obstawiania jest naprawdę bardzo zróżnicowany. Możemy bowiem obstawiać takie tytuły jak League of Legends, Counter Strike Global Offensive, Smite, Warcraft 3, DoT2, Rainbowsix, Starcraft 2, Overwatch czy Rocket League. Liczba tytułów naprawdę robi wrażenie! STS w ostatnim czasie podkreśla, że w związku z pandemią koronawirusa możliwe jest jeszcze większe uatrakcyjnienie propozycji dedykowanych dla fanów esportów. Jeśli tak będzie, to STS będzie na pewno cieszył się jeszcze większą popularnością wśród typerów niż dotychczas. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0