Zakłady na żywo w Betclic, STS, Fortuna

197

Coraz większą popularnością cieszą się zakłady na żywo. Nie brakuje zawodników, którzy chętnie wybierają taką właśnie funkcjonalność. Zwłaszcza, że dzięki temu można typować po prostu wydarzenia w trakcie ich trwania. Jak to wygląda biorąc pod uwagę wyżej wymienione firmy hazardowe? Co można konkretnie obstawiać? Na czym polega proces zawierania zakładu? Najważniejsze kwestie związane z tym tematem znajdują się w poniższym artykule.

Zakłady na żywo w Betclic, STS, Fortuna
Zakłady na żywo w Betclic, STS, Fortuna

Jak grać live w Betclic?

Betclic to coraz popularniejsza firma hazardowa. Co jednak przyczynia się do występowania takiego właśnie faktu? Aktualnie nie brakuje zawodników, którzy chętnie rejestrują tam swoje konto. Betclic to firma znana oraz lubiana… Są tutaj liczne bonusy, a także sporo dyscyplin do wyboru. Nie brakuje ich także w opcji live. Aby zagrać taki wariant, na początku trzeba wejść na stronę internetową tego bukmachera. Co dzieje się potem? Następnie gracz musi wybrać przycisk na żywo. Tam jest mnóstwo rozmaitych wydarzeń. Najwięcej jest ich oczywiście w trakcie weekendu, ale w pozostałe dni także jest w czym wybierać itp. Nie brakuje między innymi wydarzeń z piłki nożnej oraz tenisa.

Jakie są inne wyodrębnione dyscypliny? To również koszykówka, siatkówka i piłka ręczna. Wszystko po prostu zależy od aktualnej sytuacji. Na samym końcu znajduje się zakładka inne. Tam znajdują się wydarzenia, które należą do dyscyplin o mniejszej popularności. Między nimi jest to snooker. Jak zagrać na żywo? Trzeba wybrać interesujące wydarzenia. Potem należy kliknąć konkretny typ. Pojawi się okienko zakładu. Tutaj sprawa jest prosta. Gracz musi zdecydować się na kolejne typy lub potwierdzić zawarcie zakładu – oczywiście po uprzednim wpisaniu właściwej stawki.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

STS – gra na żywo

STS to firma wyjątkowa. To podmiot, który w tym momencie jest zdecydowanie najbardziej popularny wśród zawodników. Pokazują to różne statystyki. Ostatnio STS rozpoczął ekspansję także na rynki zagraniczne. Tutaj także możecie zdecydować się na wariant live. Po wejściu na stronę główną należy kliknąć przycisk zakłady live. Gdzie można go znaleźć? Jest on w górnej części strony internetowej – obok odnośnika do zakładów bukmacherskich. Po kliknięciu można skorzystać z wyjątkowo bogatej oferty. Na samej górze znajduje się piłka nożna. Potem są wydarzenia z mniej popularnych dyscyplin. Wszystko zostało bardzo dokładnie oraz skrupulatnie zaprojektowane.

Gracz może zdecydować się na widok szczegółowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przeglądnąć kalendarz, aby być na bieżąco z tym, co czeka nas niedługo w tym aspekcie. Proces obstawiania jest bardzo prosty. Na samym początku należy kliknąć konkretne wydarzenie. Pamiętaj, że możesz stawiać kupony pojedyncze oraz akumulowane. Po wpisaniu stawki można zatwierdzić zawarte zakłady.

Warto podkreślić, że w STS na żywo można też grać w Betgames, czyli legalne karty na prawdziwe pieniądze. Wśród nich znajdziemy pokera, wojnę i bakarata.

Betgames LIVE STS
Betgames LIVE STS

Fortuna – zakłady na żywo

Dużą popularnością cieszy się także ten właśnie bukmacher. Dlaczego? Co warto wiedzieć na temat Fortuny? Jest to firma hazardowa naprawdę o bogatym doświadczeniu. Nie brakuje jej wyjątkowo pozytywnych opinii ze strony graczy. Zawodnicy doceniają między innymi sporo dyscyplin do wyboru. Nie brakuje tutaj atrakcyjnych bonusów powitalnych oraz wyjątkowych promocji dla hazardzistów, którzy systematycznie grają w tym bukmacherze. Jak zagrać w trybie live? Jesteś na stronie internetowej tego bukmachera? Należy kliknąć zatem żółty przycisk zakłady live.

Do wyboru są rozmaite dyscypliny sportowe. Te najpopularniejsze oraz te bardziej niszowe. Można je swobodnie wybierać korzystając z dostępnych zakładek. Proces obstawiania jest tak samo prosty, jak w przypadku Betclic oraz STS. Wiedzieć, że Fortuna to ciekawe bonusy. Jeśli postawisz na kuponie 3 typy z minimalnym kursem 1.10, to otrzymasz bonus w wysokości 15%. To nie wszystko. Jeśli postawisz 4 typy z takim samym minimalnym kursem, to otrzymasz bonus w wysokości 25%. Jest też najlepsza alternatywa dla zawodników. Dokładnie 5 typów – minimalny kurs jest ten sam – to szansa na otrzymanie bonusu w wysokości 35%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0