Zwrot podatku u bukmachera. Jak dostać w Betclic nawet 100 PLN za obstawianie?

100

U każdego legalnego bukmachera można obstawiać, ale nie wszędzie dostępny jest zwrot podatku i to nawet w wysokości 100 PLN. Oto najnowsza oferta Betclic specjalnie na Czarny Piątek 2019!

Zwrot podatku u bukmachera. Jak dostać w Betclic nawet 100 PLN za obstawianie?
Zwrot podatku u bukmachera. Jak dostać w Betclic nawet 100 PLN za obstawianie?

Bukmacher Betclic bez podatku

Wszystkim typerom bukmacher bez podatku kojarzy się ze stroną, która dodaje procent do wygranych kuponów. W przypadku Betclic jest inaczej – tutaj zwrot następuje bez względu na to czy nam się powiedzie, czy wręcz przeciwnie!

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla graczy zwrot w wysokości 12% sumy wniesionych stawek. Przykładowo: obstawiając w piątek 600 złotych, można liczyć na nieco ponad 70 PLN zwrotu!

Promocja jest dostępna tylko dla osób, które się do niej zapiszą. Rejestracja jest bardzo prosta i sprowadza się do kliknięcia jednego przycisku. Proces można dokończyć już teraz – gracz wchodzi na www.Betclic.pl i wybiera czerwony guzik „Dołącz tutaj”.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zwrot podatku, czyli nawet 100 PLN na konto!

Do odebrania jest nawet 100 PLN zwrotu. Wszystkie dodatkowe pieniądze pojawiają się na odpowiednich kontach w dniu 3 grudnia – następuje to w stu procentach automatycznie, bez konieczności ingerencji typera!

Warto pamiętać, że Betclic bierze pod uwagę tylko kupony postawione 29 listopada. W inne dni nie można grać zakładów i otrzymywać zwrotu! Jest to wyjątkowa promocja na tak zwany Czarny Piątek.

Nie ma znaczenia, czy gracz będzie grał kupony AKO, czy SOLO. Do oferty akceptuje się też każdą stawkę oraz wszystkie zakłady z kursem co najmniej 1.50.

Black Friday dla typerów

Na jedno konto nie można dostać więcej niż 100 PLN. Wszystkie dodatkowe pieniądze mogą być wykorzystane w Betclic na dowolną dyscyplinę sportową czy też inny produkt bukmacherski na stronie lub aplikacji.

A co, gdy ktoś nie jest jeszcze klientem Betclic? Zwrot podatku należy mu się dopiero wtedy, gdy dokona rejestracji! Można to załatwić w parę chwil i na dodatek otrzymać na start nawet 510 PLN!

Bonus powitalny Betclic. Co zrobić, by dostać?
⬇️⬇️⬇️

  1. Wejście na www.Betclic.pl
  2. Rejestracja darmowego konta z kodem promocyjnym „KOD510
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. W razie przegranej – pełny zwrot do kwoty 510 PLN!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0